• Pinterest
  • Instagram
  • Google+
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter

LUCHt LHZ

Wybór LHZ to gwarancja otrzymania wysokiej jakości elektrycznego, energooszczędnego systemu grzewczego. Wszystkie te produkty wytwarzane są w LHZ Elektroheizungen GmbH & Co. KG.
Systemy ogrzewania elektrycznego są specjalnością firmy, gdyż zajmuje się ich produkcją już od ponad 30 lat. Idzie za tym ogromne doświadczenie oraz satysfakcja klientów z wielu krajów całego świata. Ogrzewanie powierzchniowo-akumulacyjne, pochodzące z Niemiec to gwarancja solidności, ponieważ to właśnie pochodzenie firmy zobowiązuje do dbałości o nawet najmniejszy detal systemów, z jakimi będzie miał do czynienia klient.
Nowoczesne systemy grzewcze Lucht LHZ cechują się nie tylko wyjątkową jakością, ale też są gwarantem bezpieczeństwa. Każdy z nich spełnia bowiem wymogi stawiane przez krajowych ustawodawców, a także prawo Unii Europejskiej.

Dokładamy wszelkich starań, aby decydując się na energooszczędne systemy grzewcze Lucht LHZ, doświadczyli Państwo także profesjonalnej obsługi. Do Państwa dyspozycji są nasi doradcy, pracujący w terenie, a także fachowy zespół serwisowy.
Zachęcamy do zapoznawania się z naszą ofertą nowoczesnych systemów ogrzewania elektrycznego Lucht LHZ. W razie wszelkich pytań chętnie pomożemy i udzielimy porad. System ogrzewania elektrycznego może sprawdzić się także w Państwa domu – wystarczy obdarzyć nas zaufaniem!

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

Zapraszamy

e-mail: biuro@cieplo-zimno.com

www.termoelektryka.pl

Drogi Kliencie, w razie potrzeby omówienia jakichkolwiek zagadnień, kwestii technicznych, porad  czy odpowiedzi na pytania, których nie znalazłeś na naszej stronie internetowej zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej